Σας καλούμε σε δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση που θα γίνει τη Πέμπτη 20 Αυγούστου 2020 και ώρα 09:30 π.μ. στο Δημαρχείο του Δήμου Βόρειας Κυνουρίας (Γραφείο Δημάρχου), σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 75 του Ν. 3852/2010 ως ισχύει, προκειμένου να ληφθεί απόφαση στα κατωτέρω θέματα:
1. Προγραμματισμός προσλήψεων μονίμου προσωπικού Δήμου Βόρειας Κυνουρίας έτους 2021.
(Η συνεδρίαση κρίνεται κατεπείγουσα καθόσον το σχετικό αίτημα θα πρέπει να υποβληθεί στο Υπουργείο Εσωτερικών έως την Παρασκευή 21.08.1990).
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ