Ανακοίνωση εξέδωσε η διεύθυνση της ΔΕΥΑΒΚ με την οποία καλεί τους κατοίκους της τοπικής κοινότητας Παραλίου Άστρους να περιορίσουν για σήμερα την κατανάλωση του νερού στα απολύτως απαραίτητα λόγω βλάβης στο εξωτερικό δίκτυο ύδρευσης.
Δείτε την ανακοίνωση της ΔΕΥΑΒΚ:
Λόγω βλάβης του εξωτερικού δικτύου ύδρευσης σήμερα ημέρα Τρίτη 11/08/2020, η οποία αυτή τη στιγμή αποκαθίσταται, παρακαλούνται οι κάτοικοι, όπως περιορίσουν άμεσα την κατανάλωση νερού ύδρευσης στα απολύτως απαραίτητα.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων και ζητούμε την κατανόησή σας.
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΣ ΤΗΣ ΔΕΥΑΒΚ
ημ/νία: 11-08-2020, ώρα: 03.00 μμ