Ανακοίνωση εξέδωσε η κοινότητα Παραλίου Άστρους με την οποία ενημερώνει τους πολίτες για το κλείσιμο του αγροτικού ιατρείου.
Δείτε την ανακοίνωση:
Εκ μέρους της κοινότητας Π.Άστρους σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση της διοίκησης του Κ.Υ. Άστρους αναστέλλεται η λειτουργία του Αγροτικού μας ιατρείου λόγω κορονοϊού.
Οι πολίτες μας θα εξυπηρετούνται για το διάστημα που απαιτείται για εξετάσεις ή συνταγογραφήσεις μόνο από το Κ.Υ.Άστρους και μετά από τηλεφωνική επικοινωνία.
Οι πολίτες μας θα εξυπηρετούνται για το διάστημα που απαιτείται για εξετάσεις ή συνταγογραφήσεις μόνο από το Κ.Υ.Άστρους και μετά από τηλεφωνική επικοινωνία.