Φιλικός ποδοσφαιρικός αγώνας διεξήχθη το απόγευμα της Κυριακής 16 Αυγούστου στο Λεβίδι, μεταξύ των μαθητικών ομάδων Λεβιδίου και Βλαχέρνας.
Το ματς το παρακολούθησαν πολλοί φίλαθλοι και από τα δύο χωριά και διεξήχθη σε πολύ καλό ποδοσφαιρικό κλίμα, ενώ σημαντικό ρόλο έπαιξε και ο διαιτητής Αλέκος Ξυνός με τα σωστά και δίκαια σφυρίγματά του!
Οι παίχτες της ομάδας της Βλαχέρνας καλύτερα προετοιμασμένοι και αγωνιστικά σε πολύ καλύτερη μέρα, κέρδισαν με μεγάλη διαφορά την ομάδα του Λεβιδίου. Στο τέλος όλοι μια παρέα φωτογραφήθηκαν και έφυγαν αγκαλιασμένοι από το γήπεδο και ανανέωσαν το ραντεβού τους για επόμενο αγώνα!
Μπράβο σε όλα τα παιδιά!
Μπράβο σε όλα τα παιδιά!